پروژه تحلیل و بررسی بازار تهران | پاورپوینت بازار

10,000 تومان

پروژه تحلیل و بررسی بازار تهران :
اين بازار در ميان خيابان­هاي مولوي در جنوب،‌ سيروس (مصطفي خميني) در شرق، بوذر جمهوري (پانزده خرداد) در شمال و خيام در غرب قرار گرفته است. در تقاطع اين خيابان ها ميدان محمديه، چهارراه مولوي و چهارراه سيروس قرار گرفته اند.

توضیحات


پروژه تحلیل و بررسی بازار تهران | پاورپوینت تحلیل و بررسی بازار تهران


پروژه تحلیل و بررسی بازار تهران:
این بازار در میان خیابان­های مولوی در جنوب،‌ سیروس (مصطفی خمینی) در شرق، بوذر جمهوری (پانزده خرداد) در شمال و خیام در غرب قرار گرفته است. در تقاطع این خیابان ها میدان محمدیه، چهارراه مولوی و چهارراه سیروس قرار گرفته اند.
میدان پانزده خرداد در بیرون از محدوده بازار و سبزه میدان در محدوده بازار قرار گرفته است. از گذرهای اصلی درون بازار می توان از گذر لوطی صالح نام برد.

شمس العماره:

شمس العماره یکی از بناهای تاریخی تهران، مربوط به دورهٔ قاجار و از شاخص‌ترین بناهای کاخ گلستان و برجسته‌ترین ساختمان ضلع شرقی مجموعه کاخ گلستان است. که کار ساخت آن از سال ۱۲۴۴ تا ۱۲۴۶ به طول انجامید که تاریخ بنایش (۱۲۸۴ قمری) را بحساب جمل «کاخ شاهنشاه» می‌نامند. دلیل برجسته بودن این سازه، بلندی، تزیینات و طراحی آن است. شمس‌العماره دارای پنج طبقه و ۳۵ متر ارتفاع است که در زمان ساخت بلندترین ساختمان آن دوره در تهران بوده است و اولین ساختمانی بود که از فلز در سازهٔ آن استفاده کرده‌اند. کلیهٔ ستون‌های…..پروژه تحلیل و بررسی بازار ت

هران

یکی‌ از ویژگیهای‌ جالب‌ معماری‌ بازارها شیوه‌ نوررسانی‌ آنهاست‌ که‌ نور شکسته‌ با بهره‌گیری‌ از منافذ سقف‌ صورت‌ می‌گیرد .بدین‌ترتیب‌ ضمن‌ تأمین‌ نور کافی‌ و یکسان‌ در سراسر روز، از تابش‌ مستقیم‌ آفتاب‌ و ریزش‌ باران‌ به‌ داخل‌ جلوگیری‌ می‌کند؛ تهویه‌ لازم‌ دالانها نیز بخوبی‌ انجام‌ می‌پذیرد. ترکیب نور و حجم و تناوب ‌تابش‌ آن‌ در بازار بقدری‌ دلپذیر است‌ که‌ رهگذران‌ احساس‌…

مفهوم مراکز تجاری:

بازار تهران:

گذرگاه­های اصلی مسقف:

راهنمای سراها و مراکز تجاری محدوده بازار:

اسامی بازارهای موجود

سراها و بازارهای بزرگ محدوده بازار

اسامی تیمچه های موجود در سطح بازار

اسامی پاساژهای موجود در سطح بازار

مسجدامام خمینی:

مسجد جامع:

کاخ گلستان:

شمس العماره:

نور در بازار:

مصالح ساختمانی بازار:

تناسبات ارتفاعی:

تحلیل آیتم های مورد بررسی:

اطلاعات بیشتر

فرمت فایل ها

پاور پوینت Power Point

حجم کل فایل

25 مگابایت

تعداد صفحات

25 صفحه

تعداد فایل ها

1 عدد

نقد و بررسی ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است .

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پروژه تحلیل و بررسی بازار تهران | پاورپوینت بازار”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات فروشنده