دانلود طرح خوابگاه دانشجویی | پایان نامه طراحی پانسیون دانشجویی دختران

235,000 تومان


چکيده طرح خوابگاه دانشجویی :


عدم توجه به لحاظ كيفي و كمي به فضاي سكونت دانشجوياني كه دور از خانه خويش به سر مي برند مشكلات را براي آنهايي به وجود مي آورد كه خانه خويش را به قصد تحصيل علم ترك گفته اند و گاهي اين كاستي ها آنها را حتي از هدف اصلي شان كه تحصيل علم و دانش است باز مي دارد لذا طراحي مناسب اقامتگاه ها و بالا بردن سطح كيفي آن ها در راستاي تحقق هدف والاي دانشگاه قرارمي گيرد.

نيازهاي جوان در اين مرحله از زندگي آرامش روحي ، رواني و كاهش محدوديت و موانع فيزيكي مي باشد. فضاي شخصي بدون اختلال در آرامش، فضاي آرام و بي تنش جهت مطالعه و آزاد بودن در فضاي شخصي (تنظيم اوقات استراحت، مطالعه، خواب، معاشرت و….) از موارد مهمي است كه در طرح يك پانسیون بايد لحاظ شود.

توضیحات


دانلود طرح خوابگاه دانشجویی | پایان نامه طراحی پانسیون دانشجویی دختران


دانلود طرح خوابگاه دانشجویی شامل :

  • فایل دو بعدی با فرمت اتوکد شامل: 2 نما + 2 مقطع + پلان طبقات مبلمانو ستون گذاری شده به همراه سایت پلان
  • چهار پوستر لایه باز با فرمت فتوشاپ و حرفه ای + چهار پوستر با شیت بندی دیگر با فرمت jpg
  • فایل تری دی مکس بنا
  • بیش از 25 رندر از بنا با فرمت jpg

چکیده طرح (توضیحات و تصاویر طرح ) به جهت حفظ حقوق مشتریان در سایت درج نگردیده و تنها به صورت خصوصی تلگرام یا ایمیل می گردد !


هزینه طرح بدون رساله است اما رساله دانلود طرح خوابگاه دانشجویی نیز موجود می باشد!

چکیده طرح خوابگاه دانشجویی :

عدم توجه به لحاظ کیفی و کمی به فضای سکونت دانشجویانی که دور از خانه خویش به سر می برند مشکلات را برای آنهایی به وجود می آورد که خانه خویش را به قصد تحصیل علم ترک گفته اند و گاهی این کاستی ها آنها را حتی از هدف اصلی شان که تحصیل علم و دانش است باز می دارد لذا طراحی مناسب اقامتگاه ها و بالا بردن سطح کیفی آن ها در راستای تحقق هدف والای دانشگاه قرارمی گیرد.

نیازهای جوان در این مرحله از زندگی آرامش روحی ، روانی و کاهش محدودیت و موانع فیزیکی می باشد. فضای شخصی بدون اختلال در آرامش، فضای آرام و بی تنش جهت مطالعه و آزاد بودن در فضای شخصی (تنظیم اوقات استراحت، مطالعه، خواب، معاشرت و….) از موارد مهمی است که در طرح یک پانسیون باید لحاظ شود.

برای تهیه این رساله با مطالعه نمونه های خارجی، عوامل موثر در طرح آنها تحلیل و بررسی شد و نیز  با مشاهده ی نمونه های داخلی ، فضاهایشان نقد گردیده و مزایا و معایب شان تحلیل گردید. همچنین اطلاعات لازم از کتب تخصصی مرجع و سمینارهای داخلی پیرامون خوابگاه جمع آوری گردید ودر نهایت پس از مطالعه شرایط اقلیمی شهر کاشان اطلاعات و راهکارهای مفیدی را مقدمه ی کار این طراحی ساخت.

اطلاعات بیشتر

تعداد صفحات

با بخش پشتیبانی تماس بگیرید!

تعداد فایل ها

با بخش پشتیبانی تماس بگیرید!

فرمت فایل ها

اتوکد Auto CAD, تری دی مکس 3DS MAX, تصاویر JPG, فتوشاپ Photoshop

حجم کل فایل

با بخش پشتیبانی تماس بگیرید!

نقد و بررسی ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است .

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود طرح خوابگاه دانشجویی | پایان نامه طراحی پانسیون دانشجویی دختران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات فروشنده